گل‌محمدی: جهانیان مالک باشگاه نفت نیست + ائتلاف عربی،سفارت عربستان در صنعا را بمباران کرد – پیام آنلاین

ورزش سه: رضا گل‌محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون آخرین وضعیت باشگاه نفت اظهار کرد: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم؛ یک ماه به آقای جهانیان مهلت دادیم و ایشان یک سری مدارک داد اما با وجود همکاری‌های زیادی ایشان به تعهدات خود عمل نکرد
وی ادامه داد: با وجود اینکه تحت فشار بودم تا مجوز آقای جهانیان را باطل کنم ولی با توجه به اینکه مدافع فوتبال و ارزش‌های آن هستم کمی صبر کردم اما کمیسیون رای داد تا تیم نفت دوباره در اختیار مجمع سهامداران نفت قرار بگیرد و الان آنها مالک باشگاه هستند و باید به وضعیت تیم رسیدگی کنند.

گل‌محمدی اضافه کرد: انتقال سهام به بهنام پیشرو و آقای جهانیان منتفی است و ایشان به لحاظ قانونی از نظر ما هیچ سمتی در فدراسیون و وزارت ورزش ندارد.

ورزش سه: رضا گل‌محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون آخرین وضعیت باشگاه نفت اظهار کرد: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم؛ یک ماه به آقای جهانیان مهلت دادیم و ایشان یک سری مدارک داد اما با وجود همکاری‌های زیادی ایشان به تعهدات خود عمل نکرد.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری «اسپوتنیک»، ائتلاف عربی به سرکردگی آل سعود امروز دوشنبه ساختمان سفارت عربستان در صنعا پایتخت یمن را بمباران کرد
موج حملات عربستان بعد یمن بعد از اصابت موشک بالستیک انصارالله یمن به فرودگاه بین المللی ملک خالد در ریاض افزایش پیدا کرده و طی ۲۴ ساعت گذشته عربستان محاصره زمینی، هوایی و دریایی یمن را تشدید کرده است.

بر اساس این خبر این حملات منجر به وقوع انفجارهای مهیب در مرکز صنعا و شنیده شدن صدای انفجار در چندین نقطه شده است. نیروهای امنیتی یمنی در پایتخت این کشور در اطراف سفارت متروکه عربستان در یمن کمربندی امنیتی ایجاد کرده اند.

ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان از مارس ۲۰۱۵ تا کنون جنگ خود علیه مردم یمن را با حمله هوایی و اعزام نیروی زمینی به یمن ادامه داده است که تا کنون منجر به کشته شدن دست کم ۱۰ هزار غیرنظامی و زحمی شدن هزاران تن دیگر شده است.

یک منبع محلی به خبرگزاری اسپوتنیک گفته که جنگنده های ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان سه بار به ساختمان سفارت این کشور در یمن حمله کرده اند و ساختمان متروکه سفارت را هدف قرار داده اند.

خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری «اسپوتنیک»، ائتلاف عربی به سرکردگی آل سعود امروز دوشنبه ساختمان سفارت عربستان در صنعا پایتخت یمن را بمباران کرد.


اخبار مرتبط

 • فریادشیران: طلبکاران باشگاه نفت صبور باشند – پیام آنلاین
 • آنکارا: به زودی تل‌رفعت را از کُرد‌ها پاکسازی می‌کنیم + رئال به دنبال جذب سه ستاره یونایتد – پیام آنلاین
 • وضعیت خیابان فردوسی پس از تصمیم بانک مرکزی – پیام آنلاین
 • آن‌ها که به حرف روحانی، وقعی نگذاشتند! – پیام آنلاین
 • تلاش دو جریان مشکوک برای انحراف اصلاحات – پیام آنلاین
 • نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم – پیام آنلاین
 • کم‌خطرترین استقلال نیم‌فصل دوم در تبریز + ترافیک در محور تهران ـ مشهد عادی و روان است – پیام آنلاین
 • یک نام جدید و غیرمنتظره برای هدایت یوونتوس + شلیک موشک بالستیک یمن به جنوب عربستان – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *