پرونده پستچی قلابی متجاوز دوباره مرور می شود – پیام آنلاین

روزنامه شرق: حکم اعدام پستچی قلابی که به اتهام تجاوز به ٤٠ زن و دختر دستگیر شده بود، برای دومین بار در دیوان‌عالی کشور نقض شد تا او برای سومین بار محاکمه شود
مرد آزارگر، بعد از دستگیری و مواجهه حضوری با شاکیان پرونده، سکوت خود را شکست و به آزار و اذیت ٤٠ زن و دختر جوان اعتراف کرد و روانه زندان شد. پرونده مرد آزارگر در نهایت به اتهام افساد فی‌الارض به دادگاه کیفری ارسال شد که این دادگاه صالح به رسیدگی نبود و پرونده این‌بار برای ادامه رسیدگی به شعبه ١٥ دادگاه انقلاب ارجاع شد که قاضی این دادگاه مرد آزارگر را به اعدام در ملأعام محکوم کرد.

متهم به رای اعتراض کرد و پرونده‌اش به دیوان عالی کشور ارسال شد که قضات این‌بار درباره مواردی از تحقیق، نقص گرفته و پرونده به شعبه دیگری از دادگاه انقلاب ارسال شد.

این‌بار متهم در شعبه ٢٨ دادگاه انقلاب محاکمه و به اعدام محکوم شد اما این رای هم به‌دلیل نقص‌هایی در پرونده در دیوانعالی کشور تایید نشد و پرونده برای رسیدگی به شعبه هم عرض ارسال شد و متهم برای سومین بار پای میز محاکمه قرار می‌گیرد.
تحقیقات ماموران شروع و معلوم شد متهم فراری مامور اداره پست نبوده و با جعل این عنوان به جرایم سیاهش دست زده است. متهم تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفت تا اینکه بعد از گذشت چند ماه در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

از اوایل سال ٩١ زنان و دخترانی که تعداد آنها به ٤٠ نفر می‌رسید، با حضور در پلیس آگاهی تهران از پستچی قلابی شکایت کردند. با تحقیق از این شاکیان مشخص شد زمانی که آنها در خانه تنها بوده‌اند، مرد موتورسواری مقابل خانه‌هایشان آمده و با ادعای اینکه پستچی است از آنها خواسته در آپارتمان را باز کنند تا بسته‌هایشان را تحویل دهد. شاکیان به گمان اینکه گفته‌های آن مرد صحت دارد در را بازکرده و زمانی که مقابل در آپارتمان رفته‌اند تا بسته‌های پستی را دریافت کنند، آن مرد به زور وارد خانه‌هایشان شده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

روزنامه شرق: حکم اعدام پستچی قلابی که به اتهام تجاوز به ٤٠ زن و دختر دستگیر شده بود، برای دومین بار در دیوان‌عالی کشور نقض شد تا او برای سومین بار محاکمه شود.


اخبار مرتبط

 • حریق مخزن گازوئیل در ساختمانی در شهرک غرب – پیام آنلاین
 • حذف نواک جوکوویچ از تنیس اپن استرالیا + حریق در ساختمان ۴ طبقه در دیباجی – پیام آنلاین
 • عشق خونین پسر ۱۹ ساله به زن متاهل ۳۵ ساله – پیام آنلاین
 • اعتراف به قتل وحشتناک همسر در محله فلاح – پیام آنلاین
 • پرونده پستچی قلابی متجاوز دوباره مرور می شود – پیام آنلاین
 • مادر آمریکایی دو فرزندش را در خواب کشت + ترافیک پرحجم ایلام – مهران – پیام آنلاین
 • کارگر جوان کر و لال، قاتل دوستش شد + کاوانی با PSG، صد گله شد – پیام آنلاین
 • آخرین وضعیت پرونده خواننده معروف + امسال کدام کارخانه ها تولیدشان بالا رفته؟ – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *