مسی: هیچ بازیکنی را برای تیم ملی انتخاب نکرده‌ام + المیادین: حریری هفته جاری به لبنان باز‌می‌گردد – پیام آنلاین

خبرگزاری فارس: لیونل مسی بازیکن کلیدی و مهم تیم ملی فوتبال آرژانتین، با تکذیب شایعه دخالت در انتخاب کاروان ملی فوتبال این کشور گفت: هرگز هیچ بازیکنی را برای تیم ملی انتخاب نکرده و در کار مربیان خود هیچ دخالتی نداشته‌ام
از مسی درباره مناقشه و درگیری با ایکاردی نیز سوال شد و گفت: این دروغ است، من هیچ مدیریتی در تیم ندارم و دخالتی در کار نیست، من به تیم بازیکن معرفی نکرده‌ام و نخواهم کرد.

خبرگزاری فارس: لیونل مسی بازیکن کلیدی و مهم تیم ملی فوتبال آرژانتین، با تکذیب شایعه دخالت در انتخاب کاروان ملی فوتبال این کشور گفت: هرگز هیچ بازیکنی را برای تیم ملی انتخاب نکرده و در کار مربیان خود هیچ دخالتی نداشته‌ام.
وی درباره سختی صعود به جام جهانی نیز به TyCSports گفت: البته واقعا فکرش را کردم و کم کم خود را برای یک فاجعه آماده کرده بودیم اما حتی تصورش هم سخت و ناراحت کننده بود، این حق ما نبود که به جام جهانی صعود نکنیم و خدا را شکر ، بالاخره همه چیز به خوبی به پایان رسید.

مسی ادامه داد: به نظر من تیم‌هایی چون اسپانیا، آلمان، فرانسه و البته برزیل می‌توانند تیم‌های مدعی قهرمانی باشند، این تیم‌ها رقبای مهمی برای ما نیز محسوب می‌شوند. اگر در جام جهانی قهرمان شویم، تا سنت نیکلاس پیاده می‌روم. (اشاره به معبدی قدیمی در آرژانتین که کاتولیک‌ها مسیر سخت تا آن معبد را پیاده می روند، کنایه از انجام کاری سخت)

——————-

خبرگزاری فارس: شبکه المیادین به نقل از منابع آگاه پارلمانی در لبنان اعلام کرد سعد الحریری نخست‌وزیر مستعفی هفته جاری به لبنان بازمی‌گردد

وی گفت شکل و نحوه استعفای سعد الحریری تغییری در وظیفه او ایجاد نکرده است.

میشل عون پیش‌تر اعلام کرده بود باید ابتدا با الحریری صحبت کند و در ادامه درباره استعفای او تصمیم بگیرد.

«فواد سنیوره» نخست‌وزیر اسبق لبنان (وابسته به ۱۴ مارس) نیز دیروز پس از دیدار با عون اعلام کرد با سعد الحریری تماس داشته و وی به لبنان بازخواهد گشت.

خبرگزاری فارس: شبکه المیادین به نقل از منابع آگاه پارلمانی در لبنان اعلام کرد سعد الحریری نخست‌وزیر مستعفی هفته جاری به لبنان بازمی‌گردد.

«نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان امروز (چهارشنبه) اعلام کرد «میشل عون» رئیس‌جمهور، سعد الحریری را نخست‌وزیری که استعفا داده به شمار نمی‌آورد بلکه او همچنان نخست‌وزیر لبنان است.


اخبار مرتبط

 • واژگونی پراید در کمربندی بومهن + مشعل: معامله قرن هرگز انجام نخواهد شد – پیام آنلاین
 • مذاکرات محرمانه آمریکا و کره شمالی – پیام آنلاین
 • جلسه اطلاعات سپاه با نمایندگان درباره تلگرام – پیام آنلاین
 • فریادشیران: طلبکاران باشگاه نفت صبور باشند – پیام آنلاین
 • آنکارا: به زودی تل‌رفعت را از کُرد‌ها پاکسازی می‌کنیم + رئال به دنبال جذب سه ستاره یونایتد – پیام آنلاین
 • وضعیت خیابان فردوسی پس از تصمیم بانک مرکزی – پیام آنلاین
 • آن‌ها که به حرف روحانی، وقعی نگذاشتند! – پیام آنلاین
 • تلاش دو جریان مشکوک برای انحراف اصلاحات – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *