مجازات زن خیانتکار و مربی بدن‌ سازی شوهر – پیام آنلاین

روزنامه ایران نوشت: دو ماه قبل مرد جوانی با ادعای رابطه پنهانی همسرش و مربی باشگاه بدنسازی خود شکایتی را نزد پلیس مطرح کرد
قاضی عبداللهی درباره این پرونده  گفت: «حکم صادره در این پرونده با توجه به اظهارات شاکی‌ها و متهمان و مدارک موجود صادر شده است. اما درباره ادعای شوهر این زن درباره فرزند سومش، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه این کودک حاصل رابطه نامشروع متهمان باشد در اختیار نیست.پس این پرونده را به دادگاه خانواده ارجاع خواهیم داد تا به صورت دقیق درباره نفی ولد و صلاحیت سرپرستی کودک تصمیم‌گیری شود.»

او پس ازمراجعه به دادسرا به بازپرس گفت: چند وقت پیش فرد ناشناسی تماس گرفت و از من خواست مراقب همسرم باشم. من هم که به روابط همسرم مشکوک شده بودم، او را زیر نظر گرفتم.تا اینکه خیلی زود وی را سوار خودروی مربی باشگاهم دیدم و از روابط صمیمی‌شان عکس انداختم. بعد از آن به پزشکی قانونی رفتم و درخواست آزمایش «دی‌.ان‌.ای» دادم و فهمیدم دختر کوچکم «نسیم»، فرزند من نیست.

با اطلاع ازاین ماجرا احساس کردم دنیا روی سرم خراب شده.به همین خاطر با مدارکی که داشتم از همسر و مربی‌ام شکایت کردم.

همزمان با این شکایت، همسر مربی خیانــــــتکار نیز که به رفتار همسرش مشکوک شده بود پس ازدریافت پرینت تلفن همراه شوهرش، موفق به شناسایی زنی شد که با او رابطه پنهانی داشت و بعد هم از آنها شکایــــــت کرد.
با تشکیل دو پرونده ودر حالی که رسیدگی‌های قضایی ادامه داشت، هفته گذشته زن و مرد متهم، در شعبه چهارم دادگاه کیفری محاکمه شدند. قضات پس از شنیدن اظهارات طرفین و با توجه به اینکه هنوز ارتباط  فرزند سوم متهم زن با مربی بدنسازی اثبات نشده است، هریک از آنهـــــا را به اتهام رابطه نامشروع به ۹۹ ضربه تازیانه محکوم کردند. از طرفی با توجه به اینکه مدارک موجود در پرونده نسبت فرزند سوم زن متهم با مربی بدنسازی را اثبات نکرده است، پرونده برای رسیدگی به دادگاه خانواده ارسال شد تا سرنوشت دختر خردسال نیز مشخص شود.

روزنامه ایران نوشت: دو ماه قبل مرد جوانی با ادعای رابطه پنهانی همسرش و مربی باشگاه بدنسازی خود شکایتی را نزد پلیس مطرح کرد.


اخبار مرتبط

 • فریادشیران: طلبکاران باشگاه نفت صبور باشند – پیام آنلاین
 • آنکارا: به زودی تل‌رفعت را از کُرد‌ها پاکسازی می‌کنیم + رئال به دنبال جذب سه ستاره یونایتد – پیام آنلاین
 • وضعیت خیابان فردوسی پس از تصمیم بانک مرکزی – پیام آنلاین
 • آن‌ها که به حرف روحانی، وقعی نگذاشتند! – پیام آنلاین
 • تلاش دو جریان مشکوک برای انحراف اصلاحات – پیام آنلاین
 • نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم – پیام آنلاین
 • کم‌خطرترین استقلال نیم‌فصل دوم در تبریز + ترافیک در محور تهران ـ مشهد عادی و روان است – پیام آنلاین
 • یک نام جدید و غیرمنتظره برای هدایت یوونتوس + شلیک موشک بالستیک یمن به جنوب عربستان – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *