عباسی: با عنایتی و بی‌عنایتی باید در لیگ بمانیم + تلاش برای حمل محموله بزرگ کوکائین به انگلیس – پیام آنلاین

ایسنا: محمدرضا عباسی، مالک مشکی پوشان درباره استعفای رضا عنایتی بعد از شکست این تیم برابر پیکان گفت: من هنوز از استعفای او مطلع نشدم

ایسنا: محمدرضا عباسی، مالک مشکی پوشان درباره استعفای رضا عنایتی بعد از شکست این تیم برابر پیکان گفت: من هنوز از استعفای او مطلع نشدم. باید با او صحبت کنم. ما باید با چنگ و دندان در لیگ برتر بمانیم. فرقی نمی کند چه کسی در تیم باشد.

مالک مشکی پوشان تاکید کرد: باید دلایل عنایتی درباره استعفا را بپرسم. چون در جریان استعفای او نیستم سخت است که درباره آن صحبت کنم. حالت روحی من مساعد نیست که در این باره صحبت کنم. من کمی از ترکیب انتقاد کردم اما باز هم عذرخواهی کردم. البته نباید از ترکیب تیم انتقاد می کردم. بعد از آن از او عذرخواهی کردم. رضا هم گفت که می دانم چه فشاری رو شما است. یادم نمی رود که در لیگ پانزدهم گونه رضا عنایتی برای ماندن تیم شکست. من از او ممنونم.

عباسی درباره اینکه گزینه‌ای برای جایگزین کردن مدنظر دارند گفت: گزینه خاصی مدنظرمان نیست. تا همین الان رضا عنایتی بهترین عملکرد را داشته اما وضعیت ما سخت است. روی خواب ماندن بعضی از بچه‌ها تیم باخت.

او درباره اعمال جریمه مالی به خاطر نتایج ضعیف تیم گفت: باید خیلی کارها کنیم که جریمه آخرین کار است.

او درباره پذیرفتن استعفای عنایتی اظهار کرد: باید با او صحبت کنیم. ما فرصتی داریم که نباید این فرصت از دست برود. فرقی نمی کند چه کسی باشد. بچه ها خیلی زحمت کشیدند و روی دو فرصت گل خوردیم. تیم حرف موقعیتی نداشت. موقعیت‌های متعددی را از دست دادیم. باید این تیم در لیگ برتر بماند. من نسبت به ترکیب تیم هم انتقاد داشتم.

——————-

ایسنا: مقامات انگلیس اعلام کرده‌اند هفته گذشته ۱۵ چمدان حاوی کوکائین، توقیف و پنج مسافر اروپایی در فرودگاه فارنبرو در نزدیکی لندن دستگیر شده‌اند

مقامات ایالات متحده و کلمبیا معتقدند حمل این محموله تحت نظارت یک تشکیلات جنایتکار کلمبیایی که عملیات قاچاق از طریق جت‌های خصوصی را باب کرده است، صورت گرفته است.

ایسنا: مقامات انگلیس اعلام کرده‌اند هفته گذشته ۱۵ چمدان حاوی کوکائین، توقیف و پنج مسافر اروپایی در فرودگاه فارنبرو در نزدیکی لندن دستگیر شده‌اند. این جت خصوصی نیز از فرودگاه بین‌المللی ال دورادو، بزرگترین فرودگاه کلمبیا پرواز کرده است.

نیروی مرزی انگلیس با اعلام این محموله به عنوان یکی از بزرگترین محموله‌های موادمخدر در انگلیس، ارزش آن را حدود ۷۰ میلیون دلار تخمین زد.

به گزارش بیزینس اینسایدر، با افزایش رونق تولید کوکائین در کلمبیا در سال‌های اخیر برخلاف گذشته که قاچاق این موادمخدر بیشتر از طریق دریایی و به کشورهای غرب آفریقا صورت می‌گرفت، اکنون تمایل قاچاقچیان به استفاده از جت‌های خصوصی و قاچاق این مواد به کشورهای اروپایی افزایش یافته است.


اخبار مرتبط

 • عباسی: با عنایتی و بی‌عنایتی باید در لیگ بمانیم + تلاش برای حمل محموله بزرگ کوکائین به انگلیس – پیام آنلاین
 • حاشیه‌های مرگ کودک ۸ ساله در بیمارستان نور – پیام آنلاین
 • مشایخی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد + برخورد پلیس با «دور دور کردن» و مزاحمان نوامیس – پیام آنلاین
 • حرف‌های مردی که صاحب ۴ فرزند شده است – پیام آنلاین
 • شایع‌ترین علت مرگ کودکان ایرانی – پیام آنلاین
 • توزیع ۳۰۰ کانکس در مناطق زلزله زده کرمان – پیام آنلاین
 • چرا هوای تهران در پایان هفته برفی، آلوده‌تر شد؟ – پیام آنلاین
 • واکنش یک روزنامه نگار به طرح جدید ترافیک – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *