طرح شکایت از مسئولان فرودگاه امام (ره) – پیام آنلاین

خبرگزاری میزان: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به اظهار نظر مسئولان فرودگاه امام در مقصر جلوه دادن شرکت هایی هوایی در روزهای برفی از آنها شکایت خواهیم کرد
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی افزود: به دلیل اظهارات مسئولان فرودگاه امام از انها شکایت خواهیم کرد.

سامانی با بیان اینکه شاهد ضعف فرماندهی عملیات زمستانی در فرودگاه امام طی روزهای برفی بودیم بیان کرد: مدیر عامل شهر فرودگاهی تجربه کار فرودگاهی ندارد و معاون وی نیز یک ماه است که منصوب شده و هنوز اشراف کامل ندارد و به دلیل عدم آمادگی عوامل فرودگاهی مشکلاتی برای مردم و شرکت ها به وجود آمد.

وی گفت: هر کاری که در فرودگاه انجام می شود باید بر اساس ضوابط و ابلاغ آن باشد و در هیچکدام از این ضوابط نقشی برای ایرلاین برای تمیز کردن باند فرودگاه و اطراف هواپیما تعیین نشده است.

وی ادامه داد: راه دسترسی کرو پروازی و کترینگ به فرودگاه امام مسدود بود و پاکسازی آنها از وظایف شرکت های هواپیمایی نبود.

وی با بیان اینکه چراغ های باند فرودگاه امام تا ۱۱ بهمن زیر برف قرار داشتند، گفت: عوارضی که ایرلاین ها به فرودگاه می دهند برای سرویس دهی به ایرلاین ها در روزهای عادی و چنین روزهایی است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی خاطرنشان کرد: فرودگاه باید دستورالعمل عملیات زمستانی داشته باشد و البته باید مانور عملیات زمستانی هم هر سال قبل از شروع فصل سرما برگزار شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد: مسافرانی که پرواز آنها کنسل شده با مراجعه به شرکت می توانند پول بلیط خود را دریافت کنند.

خبرگزاری میزان: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به اظهار نظر مسئولان فرودگاه امام در مقصر جلوه دادن شرکت هایی هوایی در روزهای برفی از آنها شکایت خواهیم کرد.

مقصود اسعدی‌سامانی با اشاره به اتفاقاتی که پس از بارش برف در هفته گذشته افتاد، اظهار کرد: با توجه به مقصر جلوه دادن ایرلاین ها توسط مسئولان فرودگاه امام ، به ایرلاین ها اعلام کردیم آمارها و مستندات در این باره را جمع‌آوری و به انجمن تحویل دهند.


اخبار مرتبط

 • شاکله لایحه بودجه ۹۷ در مجلس به هم نمی‌خورد – پیام آنلاین
 • تابش:‌ فرشاد احمدزاده باید اخراج می‌شد + ۲۱ سرخپوش به آبادان می‌روند – پیام آنلاین
 • تابش:‌ فرشاد احمدزاده باید اخراج می‌شد + ۲۱ سرخپوش به آبادان می‌روند – پیام آنلاین
 • دعوتنامه «اون» برای رئیس جمهور کره جنوبی – پیام آنلاین
 • با امیر قلعه‌نویی بلند پروازی می‌کنیم – پیام آنلاین
 • سرنوشت بازیگران زنی که فقط با یک سریال مشهور شدند، چه شد؟ – پیام آنلاین
 • پایان ماه عسل دولت و مجلس فرا رسیده است؟ – پیام آنلاین
 • لیگ عربستان چگونه ۱۶ تیمی می‌شود؟ + «جوکر» فیلم «اسکورسیزی» معرفی شد – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *