درخواست اتحادیه عرب از سازمان ملل + کلاهبرداری ۶۵۰ میلیونی توسط باند خانوادگی – پیام آنلاین

خبرگزاری مهر: به نقل از پایگاه النشره، اتحادیه عرب در نشست روز سه شنبه خود در قاهره تشکیل کمیته تحقیق سازمان ملل درباره جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی در روز جمعه گذشته را خواستار شد
نظامیان صهیونیست با تیراندازی به سمت تظاهرات‌ کنندگان در نوار غزه دست کم ۱۸ فلسطینی را شهید و صدها نفر دیگر را زخمی کردند.

خبرگزاری مهر: به نقل از پایگاه النشره، اتحادیه عرب در نشست روز سه شنبه خود در قاهره تشکیل کمیته تحقیق سازمان ملل درباره جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی در روز جمعه گذشته را خواستار شد.

گفتنی است که صدها هزار فلسطینی روز جمعه بنا به دعوت گروه‌های فلسطینی در کرانه باختری، نوار غزه و اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ به مناسبت سالروز «روز زمین» تظاهرات برگزار کردند.

——————-

روزنامه شرق: اعضای باند خانوادگی که با ترفندی خاص از ٢٢ نفر بیش از ٦٥٠‌ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه متهمان با این روش از ٢٢ نفر اقدام به کلاهبرداری به ارزش شش‌میلیارد و ٦٠٠‌ میلیون ریال کردند، تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند. 

وی ادامه داد: با بررسی‌ها و انجام اقدامات پلیسی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد چهار نفر دارای نسبت خانوادگی و اهل یکی از استان‌های مرزی به صورت باند حرفه‌ای دست به کلاهبرداری می‌زنند و سپس به مکان‌های نامعلومی فرار می‌کنند. این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و به‌دست‌آوردن سرنخ‌هایی از کلاهبرداران، موفق به شناسایی و دستگیری چهار نفر متهم در استان‌های هرمزگان و تهران شدند.

روزنامه شرق: اعضای باند خانوادگی که با ترفندی خاص از ٢٢ نفر بیش از ٦٥٠‌ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

سردار «مهدی محمودی»، فرمانده انتظامی استان قزوین، دراین‌باره اظهار کرد: در پی وصول پرونده‌هایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان البرز به پلیس آگاهی و طرح شکایت‌هایی مبنی بر اینکه افرادی با خریدهای جزئی لوازم خانگی، طلا و… و پس از اعتماد‌سازی اقدام به خریدهای کلان و کلاهبرداری می‌کنند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.


اخبار مرتبط

 • فریادشیران: طلبکاران باشگاه نفت صبور باشند – پیام آنلاین
 • آنکارا: به زودی تل‌رفعت را از کُرد‌ها پاکسازی می‌کنیم + رئال به دنبال جذب سه ستاره یونایتد – پیام آنلاین
 • وضعیت خیابان فردوسی پس از تصمیم بانک مرکزی – پیام آنلاین
 • آن‌ها که به حرف روحانی، وقعی نگذاشتند! – پیام آنلاین
 • تلاش دو جریان مشکوک برای انحراف اصلاحات – پیام آنلاین
 • نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم – پیام آنلاین
 • کم‌خطرترین استقلال نیم‌فصل دوم در تبریز + ترافیک در محور تهران ـ مشهد عادی و روان است – پیام آنلاین
 • یک نام جدید و غیرمنتظره برای هدایت یوونتوس + شلیک موشک بالستیک یمن به جنوب عربستان – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *