ترافیک سنگین در جاده‌های منتهی به مرزهای غربی – پیام آنلاین

خبرگزاری فارس: در استان ایلام هم‌اکنون ترافیک در محورهای مهران-صالح‌آباد‌-ایلام و سرابله-شباب نیمه‌سنگین و در ‌محور سه‌راهی شباب-حمیل، سنگین گزارش شده است، همچنین در استان خوزستان ترافیک در محور شلمچه-خرمشهر پایانه مرزی، سنگین است
در استان کرمانشاه هم‌اکنون ترافیک در محور سرابله-سه‌راهی حمیل نیمه‌سنگین است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه‌

محور رامیان -اولنگ-شاهرود ‌واقع در استان‌های گلستان و سمنان‌ به دلیل نبود ایمنی کافی، فعلاً مسدود ‌است.

در استان خوزستان هم‌اکنون ترافیک در محور شلمچه-خرمشهر پایانه مرزی، سنگین گزارش شده است.

در استان ایلام هم‌اکنون ترافیک در محورهای مهران-صالح آباد‌-ایلام و سرابله-شباب نیمه سنگین و در ‌محور سه‌راهی شباب-حمیل، سنگین گزارش شده است.

‌تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در ‌استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری‌ تردد‌ کامیون و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۱۵ الی ساعت ۰۷:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۳ در محورهای اهواز – سوسنگرد، بستان – چذابه، اهواز – خرمشهر و شلمچه ممنوع است؛ برای شلمچه مسیر جایگزین وجود ندارد ولی خودروهایی که قصد رفتن به خرمشهر را دارند می توانند از مسیر اهواز – آبادان – خرمشهر و بالعکس تردد ‌کنند.

در محور فیروزکوه تردد‌ تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۱۹ از تهران به قائم‌شهر و بالعکس، ممنوع است.

‌هم‌اکنون در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی‌، آذربایجان شرقی‌، اردبیل، گیلان و مازندران بارش باران را شاهد هستیم.

‌تردد‌ اتوبوس‌ها از ساعت ۰۷:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۱۵ الی ساعت ۰۷:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۳ در محور هفتگل – باغملک – ایذه – دهدز – شهرکرد و بالعکس ممنوع است و مسیر اهواز – اندیمشک – خرم آباد – الیگودرز – اصفهان – شهرکرد و بالعکس به‌عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۱۹ از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۱۹ از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در استان لرستان تردد‌ تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ روز دو‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۱۵ الی ۰۷:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۳ در محورهای پلدختر – اسلام آباد و پلدختر – اندیمشک و بالعکس ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌‌های منتهی به شمال تا روز ‌سه‌شنبه ۱۶ آبان‌

‌پرترددترین جاده‌های کشور

آزادراه ‌‌کرج‌-تهران، آزادراه کرج-قزوین،‌ آزادراه ‌قزوین‌-کرج، آزادراه‌‌ تهران-کرج‌، ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران-قم‌‌‌، ‌‌آزادراه ‌قم-تهران‌‌، آزادراه زنجان – قزوین، محور تهران-شهریار و شهریار-تهران‌‌‌‌، محور تهران-پاکدشت‌‌‌‌ و پاکدشت-تهران، محور ساوه-تهران و تهران-ساوه‌‌‌ و جاده جاجرود-تهران در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                          

‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

خبرگزاری فارس: در استان ایلام هم‌اکنون ترافیک در محورهای مهران-صالح‌آباد‌-ایلام و سرابله-شباب نیمه‌سنگین و در ‌محور سه‌راهی شباب-حمیل، سنگین گزارش شده است، همچنین در استان خوزستان ترافیک در محور شلمچه-خرمشهر پایانه مرزی، سنگین است.

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۱۹ از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۱۹ از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء‌) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز‌ تردد‌ تریلر‌ها ممنوع است همچنین ‌تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه هفته جاری و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.

در استان ایلام تردد‌ تریلرها‌، کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۱۵ الی ساعت ۰۷:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۳ از محورهای دهلران – مهران، حمیل – ایلام، قلاجه – ایلام و ایلام – مهران ممنوع است.

در محور کرج-چالوس محدوده‌ بیلقان و سد کرج ترافیک در حال حاضر سنگین و در تونل کندوان نیمه‌سنگین است.

تردد موتور‌سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۱۶ الی ساعت ۰۶:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۱ از محورهای کرج-چالوس‌، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است، تردد موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌، ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

بنابراین گزارش کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۰۷۶ دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۱۵ درصد افزایش ‌نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۳٫۶ درصد‌، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح صورت پذیرفت؛ هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.


اخبار مرتبط

 • سانچس به منچسترسیتی ملحق می‌شود + اسامی فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی غیرمجاز – پیام آنلاین
 • توصیه‌های طب سنتی در پیاده‌روی اربعین – پیام آنلاین
 • آموزش تعمیرات موبایل : گلکسی اس ۹ با تغییراتی در پنل پشتی عرضه می‌شود – تعمیرات موبایل ۱۱۸ + نجات ۸ کوهنورد تهرانی در سوادکوه – پیام آنلاین
 • جابجایی ۷۰ هزار زائر اربعین با قطار تا شلمچه + کنایه جدید ستاره سابق رئال به بارسلونا – پیام آنلاین
 • محدودیت‌های ترافیکی اربعین مشخص شد – پیام آنلاین
 • با عرضه کنندگان قلیان، برخورد جدی می‌شود – پیام آنلاین
 • چند درصد دانش‌آموزان ترک تحصیل می‌کنند؟ – پیام آنلاین
 • وضعیت دریاچه ارومیه خوب نیست + وزیر سابق لبنانی: حریری در ریاض بازداشت شده – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *