بیت کوین، ۵۰ هزار دلاری می‌شود؟ + معاون قوه‌قضاییه: مبارزه با فساد باید علنی باشد – پیام آنلاین

خبرآنلاین: دیروز سه‌شنبه برای ساعاتی پول دیجیتال بیت‌کوین زیر ۷ هزار دلار معامله شد اما به گفته کارشناسان ممکن است تا پایان سال هر بیت کوین به رقم ۵۰ هزار دلار برسد
امروز چهارشنبه ساعت ۸:۱۲ صبح به وقت نیویورک هر بیت کوین ۸۴۰۰ دلار معامله شد در حالی که دیروز به رقم بی سابقه ۶ هزار دلار رسیده بود.

عکس‌العمل مقامات آمریکایی‌ به بیت کوین باعث شد تا ارزش این پول مجازی کاهش یابد  اما جالب اینکه انتشار اخباری مانند خرید لامبورگینی با ۱۱۵ دلار (خرید بیت کوین با ۱۱۵ دلار و بالا رفتن ارزش آن در حد و اندازه خرید خودروی لوکس) مانند تزریق مُسَکِن عمل کرده و دارندگان این پول مجازی را کمی خوشحال می‌کند اما همچنان موسسات مالی با موضع‌گیری در برابر آن اجازه نمی‌دهند تا این نوع پول، بازار مالی موجود را تهدید کند.

خبرآنلاین: دیروز سه‌شنبه برای ساعاتی پول دیجیتال بیت‌کوین زیر ۷ هزار دلار معامله شد اما به گفته کارشناسان ممکن است تا پایان سال هر بیت کوین به رقم ۵۰ هزار دلار برسد.
 «توماس گلاکسمن» از «گیت کوین» نیز به سی‌ان‌بی‌سی گفت تا دسامبر ارزش هر بیت کوین به ۵۰ هزار دلار خواهد رسید.

جیمی بروک از Outlier Venture به سی‌ان‌بی‌سی گفت: “ما معتقدیم پس از فوریه بازار تکان خواهد خورد و ارزش بیت کوین از یک تریلیون دلار خواهد گذشت.”

پیش‌تر نیز «رَن نوئر» از CryptoTrader پیش بینی کرده بود بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸ پنجاه هزار دلاری می‌شود.

——————-
خبرگزاری ایلنا: حجت‌الاسلام صادقی در نشست شورای قضایی استان گیلان، با تسلیت ایام سوگواری حضرت صدیقه طاهره (س) و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، حفظ شان و جایگاه سیستم قضایی در همه کشورها را امری مهم و مقبول دانست و افزود: همه نظام ها در دنیا به این موضوع بسیار بها می دهند و قاضی را فصل الخطاب رسیدگی به دعاوی قلمداد می‌کنند
وی ارتقاء شان و منزلت قوه قضاییه را از اهداف و سیاست‌های معاونت فرهنگی قوه قضاییه بیان کرد و گفت: در راستای افزایش رضایتمندی مراجعان و همینطور رضایتمندی بدنه قوه قضاییه برنامه ریزی‌های مختلفی از جمله پیوست‌های فرهنگی و کارگاه‌های اخلاق حرفه‌ای تاکنون اجرایی شده است.

وی تسکین قلوب را از محسنات ایجاد عدالت در جامعه دانست و افزود: در فرآیند رسیدگی عادلانه، رفتار و نحوه مناسب برخورد با مردم می تواند شیرینی عدالت را به کام آنها بنشاند.

خبرگزاری ایلنا: حجت‌الاسلام صادقی در نشست شورای قضایی استان گیلان، با تسلیت ایام سوگواری حضرت صدیقه طاهره (س) و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، حفظ شان و جایگاه سیستم قضایی در همه کشورها را امری مهم و مقبول دانست و افزود: همه نظام ها در دنیا به این موضوع بسیار بها می دهند و قاضی را فصل الخطاب رسیدگی به دعاوی قلمداد می‌کنند.
وی معرفی قضات شریف، متدین و عادل به جامعه را امری نیکو و مورد تاکید مقام معظم رهبری دانست و گفت: از روسای دادگستری‌ها می‌خواهیم قضات نمونه را به جامعه معرفی و از آنها تقدیر کنند.

معاون فرهنگی قوه قضاییه ایجاد احساس برقراری عدالت در جامعه را موضوعی خطیر برشمرد و گفت: با رسیدگی قاطع و عادلانه، اتخاد رویکرد مناسب در نحوه ارتباط با مردم و سیاست های دقیق رسانه ای می توانیم در این امر موفق عمل کنیم.

صادقی ارائه خدمات مناسب به مردم در مجتمع‌های قضایی را از اهداف تدوین دستورالعمل تکریم ارباب رجوع در قوه قضاییه دانست و بیان داشت: یکی از فعالیت‌های معاونت فرهنگی ایجاد امکانات و بسترهای لازم در این زمینه است.


اخبار مرتبط

 • شاکله لایحه بودجه ۹۷ در مجلس به هم نمی‌خورد – پیام آنلاین
 • تابش:‌ فرشاد احمدزاده باید اخراج می‌شد + ۲۱ سرخپوش به آبادان می‌روند – پیام آنلاین
 • تابش:‌ فرشاد احمدزاده باید اخراج می‌شد + ۲۱ سرخپوش به آبادان می‌روند – پیام آنلاین
 • دعوتنامه «اون» برای رئیس جمهور کره جنوبی – پیام آنلاین
 • با امیر قلعه‌نویی بلند پروازی می‌کنیم – پیام آنلاین
 • سرنوشت بازیگران زنی که فقط با یک سریال مشهور شدند، چه شد؟ – پیام آنلاین
 • پایان ماه عسل دولت و مجلس فرا رسیده است؟ – پیام آنلاین
 • لیگ عربستان چگونه ۱۶ تیمی می‌شود؟ + «جوکر» فیلم «اسکورسیزی» معرفی شد – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *