الاتحاد به لیگ قهرمانان باز می گردد؟ + فیلم جدید «کوراساوا» در ازبکستان – پیام آنلاین

ورزش سه: با تصمیم کنفدراسیون آسیا تنها تیم های الاهلی و الهلال نمایندگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ٢٠١٨ بودند و مابقی تیم ها نتوانستند به دلایل مشکلات و پرونده های مالی به لیگ قهرمانان راه یابند
باید منتظر ماند و دید زرد و سیاه پوشان عربستانی بازهم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر می شوند یا خیر.

ورزش سه: با تصمیم کنفدراسیون آسیا تنها تیم های الاهلی و الهلال نمایندگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ٢٠١٨ بودند و مابقی تیم ها نتوانستند به دلایل مشکلات و پرونده های مالی به لیگ قهرمانان راه یابند.

الاتحاد به لیگ قهرمانان باز می گردد؟

الاتحاد به لیگ قهرمانان باز می گردد؟

الاتحاد یکی از پرهوادارترین تیم های این کشور، غایب بزرگ رقابت ها بود. الاتحادی ها با پیروزی ٦-٢ برابر الباطن به دیدار فینال مقابل الفیصلی رسیده اند و به نظر می رسد کار بسیار سختی برای قهرمانی نداشته اند.

گفتنی است الاتحاد عربستان با ٣٠ امتیاز در رده دهم جدول قرار ندارد و خطر سقوط را حس نمی کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا به نقل از ورایتی: این کارگردان ژاپنی که بیشتر برای ساخت فیلم‌هایی در ژانر وحشت به شهرت رسیده است هم‌اکنون مشغول جستجو برای یافتن لوکیشن مناسب برای این فیلم است و قرار است فیلم «تا انتهای زمین» را در ماه آوریل و می به طور کلی در کشور ازبکستان در آسیای مرکزی مقابل دوربین برد
«کوراساوا» فیلم جدیدش را در ازبکستان می‌سازد

این فیلم که محصول مشترک سینمای ژاپن و ازبکستان خواهد بود بر اساس فیلمنامه‌ای اصلی از «کوراساوا» و درباره یک زن جوان ژاپنی است که با سفر به ازبکسستان با چالش‌های زیادی مواجه می‌شود.

«تا انتهای زمین» همزمان با بیست‌وپنجمین سالگرد روابط دیپلماتیک میان ژاپن و ازبکستان و همچنین هفتادمین سالگرد ساخت تئاتر تاشکند توسط سربازان ژاپنی پس از جنگ جهانی دوم آماده اکران می‌شود.

«کیوشی کوراساوا» سال گذشته فیلم علمی‌-تخیلی «پیش از این که ناپدید شویم» را ساخت که در بخش نوعی نگاه جشنواره کن رونمایی شد.

خبرگزاری ایسنا به نقل از ورایتی: این کارگردان ژاپنی که بیشتر برای ساخت فیلم‌هایی در ژانر وحشت به شهرت رسیده است هم‌اکنون مشغول جستجو برای یافتن لوکیشن مناسب برای این فیلم است و قرار است فیلم «تا انتهای زمین» را در ماه آوریل و می به طور کلی در کشور ازبکستان در آسیای مرکزی مقابل دوربین برد.

«کوراساوا» درباره این فیلم جدید گفت: امپراطوری تیموریان که زمانی بسیار بزرگ بوده است سال‌هاست توجه مرا جلب کرده است و امروز ملت ازبکستان در این منطقه از جهان زندگی می‌کنند و حالا من می‌خواهم فیلم جدیدم را در میانه راه ابریشم بسازم.


اخبار مرتبط

 • فریادشیران: طلبکاران باشگاه نفت صبور باشند – پیام آنلاین
 • آنکارا: به زودی تل‌رفعت را از کُرد‌ها پاکسازی می‌کنیم + رئال به دنبال جذب سه ستاره یونایتد – پیام آنلاین
 • وضعیت خیابان فردوسی پس از تصمیم بانک مرکزی – پیام آنلاین
 • آن‌ها که به حرف روحانی، وقعی نگذاشتند! – پیام آنلاین
 • تلاش دو جریان مشکوک برای انحراف اصلاحات – پیام آنلاین
 • نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم – پیام آنلاین
 • کم‌خطرترین استقلال نیم‌فصل دوم در تبریز + ترافیک در محور تهران ـ مشهد عادی و روان است – پیام آنلاین
 • یک نام جدید و غیرمنتظره برای هدایت یوونتوس + شلیک موشک بالستیک یمن به جنوب عربستان – پیام آنلاین
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *